loadingimg

Wczytuję dane...
Cercom Stone Box Multicolor 60x120
Cena:309,60 PLN
Zawartość opakowania: 1.44 m2
Cena jednostkowa: 215.00 PLN
O firmie

UNIPOL DOM Investdecor Sp. z o.o. S.K.A. jest jedną z czołowych firm zajmujących się sprzedażą płytek ceramicznych w Warszawie.

Jesteśmy bezpośrednim importerem płytek ceramicznych i gresowych najlepszych firm włoskich (NovaBell, Italgraniti-Impronta, Edilcuoghi i innych), hiszpańskich (Mapisa, Saloni) i niemieckich (Jasba)

Nasz salon sprzedaży mieści się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 601, w którym od wielu lat stały i fachowy personel pomaga klientom stworzyć piękne i oryginalne wnętrza: łazienek, salonów, tarasów.

By zakupy były prostsze i zajmowały mniej czasu, specjalnie dla Państwa wygody otworzyliśmy sklep internetowy i-Decor.pl.

Na każdym etapie zamówienia w sklepie internetowym, jak również przed dokonaniem zakupu, możecie się Państwo zwrócić do profesjonalnej obsługi, która pomoże i doradzi.

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się nowoczesnym designem i bardzo dobrą jakością. Płytki gresowe maja dużą odporność na ścieranie i są mrozoodporne.
Mamy w ofercie zarówno płytki do wnętrz nowoczesnych jak i stylowych. W większości kolekcji występuje bardzo duża gama kolorów oraz elementów dekoracyjnych.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny (w godz. pon-piątek od 9 do 19) 22 643 49 22, 22 643 37 55 lub mailowy: sklep@i-decor.pl


Serdecznie zapraszamy do zakupów.